Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Školní psycholog/psycholožka, Pardubice

Pozice:
Školní psycholog/psycholožka
Zaměstnavatel:
Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
IČO:
02013762
Oblast (okres, kraj):
Pardubice
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
32120
Popis práce:

Nástup možný ihned. Práce na dobu určitou, po roce na dobu neurčitou.
Možnost práce i na zkrácený úvazek.
Náplň práce: Dle přílohy č. 3 vyhlášky č. 72/2005 Sb.: Diagnostika a depistáž, Konzultační, poradenské a intervenční práce, Metodická práce a vzdělávací činnost.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu psychologie, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou po zapracování.
Vhodné pro OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Mikuláš
Telefon:
606 082 553
Počet zobrazení inzerátu:
49×